Iu dogj shtëpia, por Kim i “vë flakën” rrjetit me këto poza - Bota Sot
Iu dogj shtëpia, por Kim i “vë flakën” rrjetit me këto poza

Bota e Yjeve

Iu dogj shtëpia, por Kim i “vë flakën” rrjetit me këto poza

Nga: Bota sot Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 10:00
Kim Kardashian

Ajo u detyrua të evakuuohej në shtëpinë e saj në Calabasas të enjten për shkak të zjarreve në Kaliforni.

Por, natën e së dielës, ishte Kim Kardashian, ajo që “dogji” të pranishmit dhe rrjetin me paraqitjen e saj të fundit në “People’s Choice Awards”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 37-vjeçar ka dhuruar një shfaqje tejet provokuese, duke dalë me një fustan të ngushtë për trupi ngjyrë nudo.

Ajo ekspozoi asetet e njohura, veçanërisht të pasmet bombastike./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...