Del të hedhë mbeturinat, nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Del të hedhë mbeturinat, nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

Del të hedhë mbeturinat, nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 06:34
Katie Price

Katie Price u pa e veshur zakonshëm derisa kishte dalë për të hedhur mbeturinat të dielën në Londër, pas thashethemeve se ajo do të kthehet në I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here! 

Ish modelja 40 vjeçare tregoi asetet e saj trupore e veshur në tuta dhe në pjesën e sipërme sytjena, duke ekspozuar krejtësisht gjoksin shpërthyes, që mezi ia mbanin sytjenat, përcjell Bota sot.

Paraqitja e saj erdhi pasi ajo e pranoi se do të jetë një ‘ëndërr’ që të kthehet sërish në seri televizive./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...