Kylie Jenner ju lë me gojën hapur, teksa ekspozon trupin seksi - Bota Sot
Kylie Jenner ju lë me gojën hapur, teksa ekspozon trupin seksi

Bota e Yjeve

Kylie Jenner ju lë me gojën hapur, teksa ekspozon trupin seksi

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 09:40
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Veshur me një fund të shkurtë kombinuar po ashtu me një bluzë të tillë, Kylie dukej shumë seksi dhe në formë.

“Pothuajse gati për flokët e mija të zeza” ka shkruar Kylie duke bërë kështu një kthim në kohë me këtë fotografi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...