Mbesa e ish-Presidentit shqiptar “tërbon” Ducati-n - Bota Sot
Mbesa e ish-Presidentit shqiptar “tërbon” Ducati-n

Bota e Yjeve

Mbesa e ish-Presidentit shqiptar “tërbon” Ducati-n

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 11:49
Beniada Jakiç

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e së ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i saj është Nishani dhe është mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë Bujar Nishani.

E lindur në Durrës në vitin 1991, Beniada Jakiç është një nga shqiptaret më të njohura përtej Adriatikut. Modelja, e cila ka marrë pjesë edhe në disa emisione televizive në Itali si “Le Iene”, po spikat me format e saj.

Pasi ka qenë e përzgjedhura e revistës GQ Italia dhe ka pozuar për Maxim, bukuroshja shqiptare së fundmi ka “ndezur” sallonin e motorëve Ducati.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...