Xhesika e “O Sa Mirë” vjen me imazhe të reja - Bota Sot
Xhesika e “O Sa Mirë” vjen me imazhe të reja

Bota e Yjeve

Xhesika e “O Sa Mirë” vjen me imazhe të reja

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 14:43
Arta Nitaj

Arta Nitaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj.

Aktorja e njohur e “O Sa Mirë” ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë dhe seksi, ani pse e thjeshtë krahasuar me herët e tjera.

Ndryshe, Arta komentohet shumë për pamjen e jashtme, sidomos linjat trupore.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...