Sa femra të “rrëmujshme” - Bota Sot
Sa femra të “rrëmujshme”

Bota e Yjeve

Sa femra të “rrëmujshme”

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 11:57
Vajzat në foto kanë dashur të mahnitin ndjekësit e tyre në rrjetet sociale teksa kanë realizuar këto poza provokuese përmes pasqyrës.

Padyshim që vajzat në foto kanë dashur të mahnitin ndjekësit e tyre në rrjetet sociale teksa kanë realizuar këto poza provokuese përmes pasqyrës.

Por duket se ato nuk i ka shqetësuar aspak rrëmuja e shkaktuar në dhomë, teksa interesohen që të dalin sa më seksi në foto.

Imazhet e hedhura në rrjetet sociale, i kanë ndarë edhe fansat në dy palë. Në ata që mjaftohen nga bukuria e vajzave dhe nuk i zhvlerësojnë ato për rrëmujën në shtëpi dhe në ata që i kritikojnë vajzat dhe shprehen se jo e gjithë vëmendja duhet të shkojë tek bukuria fizike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...