Ushtarja amerikane bëhet hit në Instagram, pas fotografive seksi - Bota Sot
Ushtarja amerikane bëhet hit në Instagram, pas fotografive seksi

Bota e Yjeve

Ushtarja amerikane bëhet hit në Instagram, pas fotografive seksi

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 16:58
Rianna Conner

Një ushtare amerikane e njohur si ‘Barbi i Luftës’ është bërë yll në Instagram, pasi publikoi fotografi seksi.

Rianna Conner ka shërbyer si ushtare e Marinës për rreth shtatë vjet dhe poston rregullisht fotografi të veta me dhe pa uniformë në Instagram.

Ushtarakja shpesh poston edhe mesazhe frymëzuese duke mbështetur ata që shërbejnë në ushtri.

Se si duket ajo, mund t’i shihni disa foto të saj më poshtë:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...