Modelja shqiptare del topless dhe duket një yll i vërtetë - Bota Sot
Modelja shqiptare del topless dhe duket një yll i vërtetë

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare del topless dhe duket një yll i vërtetë

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 13:26
Leila Kraja

Modelja shqiptare Leila Kraja ka realizuar një set të ri fotografik, një foto nga i cili ka zgjedhur ta publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram. Me një make up natyral, Lei shfaqet e ulur teksa mbulon pjesët intime me këmbët e përthyera, ndërsa buzëqesh objektivit të fotografit Fani Aliko.

Modelja shqiptaro-amerikane ka lënë SHBA ku edhe ka lindur e jetuar për shumë vite për të qenë figura më e re e emisioneve sportive në “Digitalb”. E njohur për format dhe fizikun e saj perfekt, Lei ka marrë pjesë më herët edhe në “Miss America” ndërs asë fundmi e shohim të shfaqet çdo të hënë në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” në Tv Klan, në krah të këngëtarit Robert Berisha.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...