Elegante - Bota Sot
Elegante

Bota e Yjeve

Elegante

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 18:01
Rita Ora

Rita Ora mahniti fansat në një fustan të kuq të kuq të gjysmë të hapur dhe me take të larta, pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve të teatrit.

Ajo kaloi mbrëmjen në Çmimin e 64-të të Evening Standard Theatre në Londër, veshur me një fustan të kuq.

Rita Ora, 27-vjeçe, dukej mahnitëse në veshje seksi në tepihun e kuq, së bashku me Jenna Coleman dhe Claire Foy në ndarjen e çmimeve në Royal Theater.

Ndryshe, Rita sot ka lansuar këngën e saj më të re Cashmere.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...