Edhe një ruse që po çmend botën me trupin e saj - Bota Sot
Edhe një ruse që po çmend botën me trupin e saj

Bota e Yjeve

Edhe një ruse që po çmend botën me trupin e saj

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 18:08
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko është modelja ruse e cila përveç punës që bënë është shumë e njohur edhe për postimet në rrjetet sociale.

Këto postime janë tejet të nxehta dhe Anastasia nuk i kurseu kursesi pozat provokuese.

22 vjeçarja së fundi ka postuar disa video të shkurta në “Insta Story” ku shfaqet tmerrësisht seksi. Veshur me bikini ngjyrë të kuqe, rusja nuk din të ndalet. Me më shumë se 9 milionë ndjekës në Instagram, modelja ruse i kallë të gjithë me fotografitë e saj. 

Këto janë disa prej fotografive që ajo ka në profilin e saj: 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...