Kimberly ngrit temperaturat në Miami - Bota Sot
Kimberly ngrit temperaturat në Miami

Bota e Yjeve

Kimberly ngrit temperaturat në Miami

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 20:31
Kimberley Garner

Ajo fitoi famën në Made In Chelsea dhe që atëherë ajo e gjeti suksesin si dizajnere rrobave të banjos.

Dhe Kimberley Garner dëshmoi se ajo ishte e duhura për reklamën e saj, derisa tregoi format e mahnitshme trupore në bikini, në Miami Beach, në Florida, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini dypjesësh, ylli 28 vjeçar mahniti me fizikun, duke treguar këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin bombastik.

Ajo dukej për mrekulli dhe ngriti temperaturat./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...