Ish-e dashura e ministrit, beqare dhe e lumtur - Bota Sot
Ish-e dashura e ministrit, beqare dhe e lumtur

Bota e Yjeve

Ish-e dashura e ministrit, beqare dhe e lumtur

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 06:43
Elisa Isoardi

Qesh kur me kokën e mbuluar me shampo dhe ulur në karrigen e larjes së flokëve është e rrethuar nga paparacët.

Elisa Isoardi, ish-e dashura e ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini është një beqare e lumtur dhe shumë e qetë. 

Edhe në qoftë se fotografët nuk heqin dorë nga një moment pas saj edhe në sallonin e flokëve, ajo nuk bën një kthesë!

Buzëqesh dhe rregullon flokët me një vështrim vendimtar (në rrjetet sociale shkruan për ironi: “Një ditë e qetë në floktore) dhe shfaqet e lumtur para se të bëjë Pazar në qytet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...