E njihni si një femër super seksi, por modelja e njohur qenka një “çun i vogël”: Mos u mërzit… - Bota Sot
E njihni si një femër super seksi, por modelja e njohur qenka një “çun i vogël”: Mos u mërzit…

Bota e Yjeve

E njihni si një femër super seksi, por modelja e njohur qenka një “çun i vogël”: Mos u mërzit…

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 13:42
Oriola Marashi

Ajo njihet si një ndër modelet më seksi dhe tërheqëse. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe e gjithë vëmendja kalon tek ajo.

Është pikërisht modelja e njohur Oriola Marashi, e cila për mamanë e saj është si një djalë i vogël. Këtë e ka zbuluar vetë ajo nëpërmjet një postimi të bërë në “Instastory”.

“Mami mos u mërzit, ti e di që jam çuni yt i vogël. Çfarë dinë këta”, shkruan Oriola teksa publikon një video nga pushimet e saj në një vend me diell.

Pasi mami Xhoi e kishte parë story-n në “Instagram”, i ka shkruar modeles duke i thënë: “Ori të lutem mos më frikëso”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat