Rita Ora feston ditëlindjen, babai e uron në gjuhën shqipe - Bota Sot
Rita Ora feston ditëlindjen, babai e uron në gjuhën shqipe

Bota e Yjeve

Rita Ora feston ditëlindjen, babai e uron në gjuhën shqipe

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 00:45
Rita Ora

Artistja që ka marrë vëmendjen e botës me talentin dhe sukseset që po korr dita-ditës mbush 28 vjet.

Këngëtarja e dhjetëra hiteve, këtë ditëlindje po e pret me albumin e saj të dytë të lansuar e me shumë çmime të rrëmbyera.

Në këtë ditë s’kishte si të mungontë as urimi i babait të saj. Ai ka postuar në llogarinë e tij Instagram një fotografi të shumë viteve më parë, teksa shihet duke mbajtur mbi supe Ritën.

Por, yllin botëror ai e ka uruar përveç në gjuhën angleze edhe në gjuhën shqipe:

Happy Birthday Girl. Shume Urime.

Love

Babi

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...