Pa asnjë pikë grim, Oriola Marashi duket kaq ndryshe! - Bota Sot
Pa asnjë pikë grim, Oriola Marashi duket kaq ndryshe!

Bota e Yjeve

Pa asnjë pikë grim, Oriola Marashi duket kaq ndryshe!

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 09:42
Oriola Marashi

Oriola Marashi më shumë se për fytyrën komentohet për linjat “përvëluese” trupore.

Kjo e fundit ka zgjedhur që sot ta vë në fokus të pamjes së saj pikërisht fytyrën, duke u shfaqur pa pikën e grimit.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pa grim dhe krejtësisht natyrale.

Ndonëse ndryshimet vërehen kur krahasohen me fotografitë me grim, Oriola mund të themi se duket mire

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat