Iskra shkëlqen në veshjen ngjyrë portokalli - Bota Sot
Iskra shkëlqen në veshjen ngjyrë portokalli

Bota e Yjeve

Iskra shkëlqen në veshjen ngjyrë portokalli

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 08:05
Iskra Lawrence

Në fillim të kësaj jave, ajo goditi Victoria's Secret për shkak të deklaratës se nuk do të merrnin modele të plota për shfaqjet me bikini.

Dhe Iskra Lawrence tregoi figurën e saj për mrekulli, derisa mori pjesë në  L'Oreal Women of Worth, në hotelin Pierre në Midtown, New York City, përcjell Bota sot.

Modelja 28 vjeçare dukej për mrekulli në fustan ngjyrë portokalli, duke treguar barkun e sheshtë dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...