Amal del për shëtitje me binjakët në New York - Bota Sot
Amal del për shëtitje me binjakët në New York

Bota e Yjeve

Amal del për shëtitje me binjakët në New York

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 07:34
Amal me binjakët në New York

Amal Clooney i ka duart plot… me binjakët e saj të lezetshëm, së bashku me pelushët e tyre, dhe madje edhe një çantë për vajzën e saj të vogël.

Gruaja e George ka fluturuar me aeroplan e vetme me binjakët e saj të moshës një vjeç e gjysmë,  Alexander dhe Ella, teksa treshja u fotografua duke dalë nga Four Seasons dhe u drejtuan për në rrugët e ftohta të New Yorkut.

Ky është një vështrim i rrallë i fëmijëve të çiftit të famshëm dhe duhet ta pranojmë se ato duken elegantë kudo që shkojnë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test