Halle Berry merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
Halle Berry merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Halle Berry merr gjithë vëmendjen

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 09:03
Halle Berry

Ajo është një nga gratë më të njohura në Hollywood.

Halle Berry ka marrë gjithë vëmendjen kur është paraqitur në tapetin e kuq në gala ngjarjen e lansimit të Pirelli Calendar 2019, në Milan të Italisë.

Aktorja 52 vjeçare, fituese e çmimit Oscar, ka shkëlqyer me një fustan ngjyrë rozë të hapur, me një çarje të thellë të këmbët.

Berry e cila së fundmi ka thënë se “është në situatën më të mirë të jetës” ka treguar se është edhe në formën më të mirë trupore.

Aktorja dukej e mrekullueshme me fustanin që i vinte në pah më së miri format trupore, që e kishte kombinuar me një palë take me ngjyrë të njëjtë.

Aktorja që është nënë e dy fëmijëve – vajzës 10 vjeçare Nahla që e ka me ish të dashurin e saj, modeln Gabriel Aubry, dhe djalin Maceo (4) që e ka me ish-bashkëshortin, Olivier Martinez.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test