Adriana shkëlqen në të zeza, ekspozon këmbët dhe gjoksin - Bota Sot
Adriana shkëlqen në të zeza, ekspozon këmbët dhe gjoksin

Bota e Yjeve

Adriana shkëlqen në të zeza, ekspozon këmbët dhe gjoksin

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 12:48
Adriana Lima

Ajo shpërtheu në lot derisa u paraqit për herë të fundit në pistën e modës në shoun e Victoria's Secret , pas 20 vitesh engjëll i tyre.

Por Adriana Lima vazhdon të shkëlqejë, derisa mori pjesë në No Commission të prezantuar nga BACARDA x The Dean Collection në Faena Forum, në Miami, Florida, të enjten, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja dukej e mahnitshme në një fustan të zi të shkurtër dhe të ngushtë, që ekspozonte hiret e saj trupore.

Këmbët e gjata seksi dhe gjoksi i ekspozuar pa sytjena, morën gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...