E “zjarrtë” në të kuqe, Nicole shfaqet pa sytjena - Bota Sot
E “zjarrtë” në të kuqe, Nicole shfaqet pa sytjena

Bota e Yjeve

E “zjarrtë” në të kuqe, Nicole shfaqet pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 14:42
Nicole Scherzinger

Ato janë të dyja shoqe, dy nga yjet më të mëdhenj në botën e shoubizit dhe të dyja kanë qenë në lidhje me fituesin e Formula 1 Lewis Hamilton.

Dhe Nicole Scherzinger bashkoi forcat me Winnie Harlow në L'Eden by Perrier-Jouet, për të festuar darkën CR ËOMEN 2019 në Faena Beach, të enjten, përcjell Bota sot.

Modelja 24 vjeçare dukej mjaft seksi, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi.

Ndër që vëmendjen e mori 40 vjeçarja Nicole, e cila ekspozoi hiret trupore në një fustan të kuq, duke treguar gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test