Kim Kardashian në kostum elegant, por vë në fokus gjoksin - Bota Sot
Kim Kardashian në kostum elegant, por vë në fokus gjoksin

Bota e Yjeve

Kim Kardashian në kostum elegant, por vë në fokus gjoksin

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 17:22
Kim Kardashian

Ylli televiziv, Kim Kardashian ia arrin që në çdo paraqitje të marrë vëmendjen e duhur.

Edhe në një imazh të publikuar këtë herë në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Kim u kujdes që të shfaqet joshëse,

Në një kostum elegant dhe që mbulonte linjat esaj ‘bombastike’, 38 vjeçarja nuk la anash ekspozimin e gjoksit.

Ndryshe, nëna e tre fëmijëve ka lansuar së fundi linjën e produkteve të bukurisë ‘kkwbeauty’

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test