Kylie Jenner e thjeshtë dhe sportive, kaq e lumtur në përqafim të vajzës Stormi - Bota Sot
Kylie Jenner e thjeshtë dhe sportive, kaq e lumtur në përqafim të vajzës Stormi

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e thjeshtë dhe sportive, kaq e lumtur në përqafim të vajzës Stormi

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 22:00
Kylie Jenner

Ylli televiziv, Kylie Jenner edhe pse e re në moshë, këtë vit u bë nënë për herë të parë.

Që nga ajo kohë, Kylie i është përkushtuar maksimalisht familjes së saj, 

21 vjeçarja publikon vazhdimisht imazh të vajzës së saj, Stormi.ndarë 

Edhe së fundmi, Kylie ka ndarë më 121 milionë ndjekësit e saj disa fotografi të ëmbla përkrah vogëlushes së saj.

E thjeshtë dhe në veshje sportive, Kylie dukje tejet e lumtur derisa përqafonte me shumë dashuri të bijën e saj

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test