Priyanka e mahnitshme në dasmën e milionerit indian - Bota Sot
Priyanka e mahnitshme në dasmën e milionerit indian

Bota e Yjeve

Priyanka e mahnitshme në dasmën e milionerit indian

Nga: Bota sot Më: 12 dhjetor 2018 Në ora: 22:53
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Dy javë pas martesës, aktorja indiane, Priyanka Chopra, ka marrë pjesë në dasmën e Isha Ambanit vajzës së milionerit indian Mukesh Ambani.

Ajo u shoqërua në dasmë nga  bashkëshorti i saj Nick Jonas, ku Priyanka pati të veshur një veshje tradicionale indiane ngjyrë krem të shoqëruar me shkëlqim, përcjell Bota sot.

Ajo dukej e mahnitshme derisa tregoi barkun e zbuluar, ku bashkë me Nick dukeshin të lumtur dhe në humor të mirë./BS/

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...