Jennifer Lopez shkëlqen në të bardha - Bota Sot
Jennifer Lopez shkëlqen në të bardha

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shkëlqen në të bardha

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 08:42
Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është një ndër emrat më të lakuar në media si për paraqitjen e saj ashtu edhe për projektet dhe jetën e saj private.

Së fundmi ajo kishte mahnitur të gjithë me pamjen e saj në Manhattan, ku ishte e veshur e gjitha në të bardhë.

Jennifer tashmë është e njohur për daljet e saj të shpeshta në publik dhe për zgjedhjet e veshjeve ku asnjëherë nuk ndodh të mos duket bukur.

Siç duket mosha për këngëtaren është vetëm një numër, pasi që format e saj trupore dhe bukuria kanë mbetur të njëjta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...