Jess shkëlqen në të zeza në Londër - Bota Sot
Jess shkëlqen në të zeza në Londër

Bota e Yjeve

Jess shkëlqen në të zeza në Londër

Nga: Bota sot Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 10:09
Jess Wright

Ajo është një ish yll e njohur për pasionin për palestrën.

Dhe Jess Wright tregoi rezultatet e ushtrimeve derisa arriti në premierën e Mary Poppins Returns në Royal Albert Hall në Londër të mërkurën, përcjell Bota sot.

Ish ylli 33 vjeçar i TOËIE dukej për mrekulli në të zeza, përplot stil dhe elegancë.

Me flokët e mbledhura dhe e grimuar, ajo mori gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...