Iskra duket për mrekulli në të gjelbër - Bota Sot
Iskra duket për mrekulli në të gjelbër

Bota e Yjeve

Iskra duket për mrekulli në të gjelbër

Nga: Bota sot Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 10:27
Iskra Lawrence

Iskra Lawrence mori pjesë në premierën e Second Act në NYC të mërkurën.

Modelja 28 vjeçare dukej e mahnitshme në një fustan të gjelbër, derisa u paraqit bashkë me Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens, përcjell Bota sot.

Me një të çarë në fustan, ajo ekspozoi këmbët seksi, si një modele e plotë që është./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...