Lea Michelle gjysmë transparente - Bota Sot
Lea Michelle gjysmë transparente

Bota e Yjeve

Lea Michelle gjysmë transparente

Më: 18 tetor 2012 Në ora: 14:06

Lea Michelle u ka krijuar mundësinë meshkujve ta shohin pa patur nevojën të vënë në punë dhe shumë imagjinatën. Ndërsa merrte pjesë në një mbrëmje të “Elle” ylli televiziv amerikan dukej mjaft e këndshme dhe me linja përfekte. E veshur me fustanin gjysmë të tejdukshëm, Lea është në gjendje të bëjë për vete shumëkënd.


Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test