Carmen Electra di të jetë sërish seksi si “Baywatch” (Foto) - Bota Sot
Carmen Electra di të jetë sërish seksi si “Baywatch” (Foto)

Bota e Yjeve

Carmen Electra di të jetë sërish seksi si “Baywatch” (Foto)

Më: 27 shkurt 2013 Në ora: 22:42

15 vite më vonë, Carmen Electra sërish di të jetë seksi me kostumin e plazhit që e bëri të famshëm tek “Baywatch”.

Duke pozuar me kostum plazhi, ajo ka treguar linjat e saj, edhe pse aktualisht është 40 vjeçe.

Electra ka pozuar për revistën In Touch. Ajo thotë se është ndjerë shumë më mirë se kur ishte 25 vjeçe me këtë kostum.

Ajo thotë se ka këtë trup për shkak të dietës vegjetariane dhe kërcimit.

Ajo ka dalë tre herë në kopertinën e Playboy dhe thotë se e dashuron atë revistë, pasi e ka mbështetur që nga fullimi.

Së fundmi është bërë e ditur se Electra është ndarë nga producenti Simon Cowell.Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...