Kardashian eksperimenton me syzet - Bota Sot
Kardashian eksperimenton me syzet

Bota e Yjeve

Kardashian eksperimenton me syzet

Më: 28 shkurt 2013 Në ora: 14:05

Kim Kardashian ka treguar një imazh të ri duke u përpjekur të harrojë faktin se trupi i saj ka nisur të marrë për kot. Sëfundi është fotografuar ndërsa provon një palë syze në qendër tregtare dhe nuk ka ndërmend të heqë dorë as nga shfaqja e saj televizive “Keeping Up With The Kardashians”. 32 vjeçarja në këtë mënyrë u ka dhënë shansin mediave dhe paparacëve ta kenë sërish në faqet e tyre rozë.Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...