Prandaj e shohim të rrëzohet aq shpesh këtë? - Bota Sot
Prandaj e shohim të rrëzohet aq shpesh këtë?

Bota e Yjeve

Prandaj e shohim të rrëzohet aq shpesh këtë?

Më: 1 mars 2013 Në ora: 12:12

Emri i Jennifer Lawrence përflitet më së shumti këto ditë, pasi arriti në majën e aktrimit, duke marrë çmimin Oscar si aktorja më e mirë protagoniste.Por në mendje mbeti momenti kur ajo u rrëzua në shkallë, ndërsa ngjitej për të marrë çmimin.Pak kohë më parë ajo u rrëzua edhe në një tjetër ceremoni, ndërsa po merrte një çmim tjetër.Tani mesa duket është zbuluar se përse ajo rrëzohet kaq shpesh.Aktorja është fotografuar në Havai duke tymosur një cigare të dyshimtë.22- vjeçarja është fotografuar gjithashtu duke konsumuar verë.Ajo dukej e lumtur dhe e qetësuar në shoqërinë e një femre tjetër.


Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...