Katie Holmes “flirton” me agjentin e saj - Bota Sot
Katie Holmes “flirton” me agjentin e saj

Bota e Yjeve

Katie Holmes “flirton” me agjentin e saj

Më: 1 mars 2013 Në ora: 15:36

Që prej ndarjes nga bashkëshorti i saj Tom Cruise, Katie Holmes është fokusuar në karrierën e saj personale dhe tek vajza Suri. Por të mërkurën, aktorja ishte pjesë e sallës në një ndeshje basketbolli. 34 vjeçarja shoqërohej nga agjenti i saj personal dhe siç shihet nga fotografitë asnjëri thuajse nuk e ka patur mendjen tek ndeshja. Mediat tanimë konstatojnë se mes Katie dhe Adam Schwitzer, i cili mban një unazë martese në gisht, ka më shumë se sa thjesht një marrëdhënie pune dhe miqësie.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...