Gwen Stefani, relaks dhe modë në rrugë

Bota e Yjeve

Gwen Stefani, relaks dhe modë në rrugë

Më: 20 mars 2015 Në ora: 22:51

Ajo është një nga yjet që e njeh shumë mirë modën e rrugës.

Edhe këtë herë, Gwen Stefani nuk zhgënjen.

Këngëtarja 45- vjeçare u fotografua në Santa Monika, Kaliforni.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat