Jessica Alba, një mama kaq e ëmbël (Foto)

Bota e Yjeve

Jessica Alba, një mama kaq e ëmbël (Foto)

Më: 21 mars 2015 Në ora: 10:46

Ajo është aktore dhe sipërmarrëse.

Megjithatë Jessica Alba thotë se roli i saj i preferua është ai i mamasë.

33- vjeçarja u fotografua të premten me dy vajzat e saj, Honor, 6 vjeç, dhe Haven, 3 vjeç.


Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat