Tmerrohet nëna, gjeti gjarprin vdekjeprurës në krevatin e vajzës - Bota Sot
Tmerrohet nëna, gjeti gjarprin vdekjeprurës në krevatin e vajzës

Bota

Tmerrohet nëna, gjeti gjarprin vdekjeprurës në krevatin e vajzës

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 21:33
Foto ilustrim

Një nënë nga Melburni ka nxjerrë shtëpinë në shitje dhe është betuar që nuk do kthehet më aty pasi u trondit nga një gjarpër.

Ajo mbeti e shtangur kur shkoi tek krevati i vajzës së saj të vogël dhe gjeti pranë saj zvarranikun vdekjeprurës. Ishte hera e dytë brenda dy ditësh që ajo gjente në shtëpi gjarpërinj vdekjeprurës.

Heath Morehu tha se shkoi të vendoste vogëlushen tre muajshe në gjumë rreth orës 9 të mbrëmjes dhe mbeti e shtangur.

Gjarpri 60 cm kishte hyrë në krevat. E tmerruar, mori vajzën dhe i kërkoi bashkëshortit që ta hiqte zvarranikun.

Image

Fatmirësisht asnjëri nuk pësoi ndonjë lëndim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...