Në garë për armë bërthamore - Bota Sot
Në garë për armë bërthamore

Bota

Në garë për armë bërthamore

Më: 1 mars 2019 Në ora: 12:14
Vladimir Putin dhe Donald Trump

Një marrëveshje që e mbante botën të sigurt nga lufta bërthamore po shkon drejt zhbërjes.

Derisa tensionet midis Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë rriten, a duhet shqetësuar për një konflikt të afërt bërthamor?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...