Stuhia e rërës xhirohet në qytetin e Teksasit - Bota Sot
Stuhia e rërës xhirohet në qytetin e Teksasit

Bota

Stuhia e rërës xhirohet në qytetin e Teksasit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 12:12
Foto

Në rrjetet sociale ka dalë një video që tregon se si një qytet i tërë zhduket në shtetin amerikan të Teksasit në një stuhi të rërës.

Video u bë më 5 qershor me dron dhe tregon se qyteti Coahoma në Teksas "ngulfatet" nga stuhia ranore.

"Aktivizova dronin sa më shpejt që munda dhe pastaj u ktheva në shtëpi para se era të forcohej", shkruan autori nën pamjet e botuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...