Drejt diplomacisë apo luftës? - Bota Sot
Drejt diplomacisë apo luftës?

Bota

Drejt diplomacisë apo luftës?

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 13:36
Ilustrim

Mundësitë për uljen e tensioneve midis Shteteve të Bashkuara dhe Iranit duken gjithnjë e më të largëta, pasi kërcënimet dhe fyerjet personale midis dy qeverive veçse po rriten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...