E rëndë, 12 vjeçari ngacmon seksualisht mësuesen - Bota Sot
E rëndë, 12 vjeçari ngacmon seksualisht mësuesen

Bota

E rëndë, 12 vjeçari ngacmon seksualisht mësuesen

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 18:44
Ilustrim

Në Skoci ka ndodhur një ngjarje e pazakonte dhe shokuese. Një 12 vjeçar akuzohet se ka sulmuar seksualisht mësuesen e tij.

Është vetë mësuesja që ka denoncuar rastin, ndërsa policia ka shoqëruar 12 vjeçarin.

Sipas asaj që shkruajnë mediat angleze hetimet vazhdojnë, por policia nuk ka dhënë detaje të tjera, kjo edhe për të ruajtur identitetin e të miturin.

Një djalë 12-vjeçar është akuzuar në lidhje me një sulm të dyshuar seksual të ndodhur në një shkollë në Glasgow- thuhet në deklaratën e policisë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...