4 të vrarë, 5 të plagosur gjatë të shtënave brenda natës në lokalin Kansas - Bota Sot
4 të vrarë, 5 të plagosur gjatë të shtënave brenda natës në lokalin Kansas

Bota

4 të vrarë, 5 të plagosur gjatë të shtënave brenda natës në lokalin Kansas

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 15:52
Foto

Autoritetet thonë se një person i armatosur hyri në një qytet në Kansas, Kansas, dhe qëlloi nëntë persona, duke vrarë katër prej tyre, raporton AP.

Policia thotë se të shtënat kanë ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të së dielës në Bar Tequila KC. Ata thonë se të paktën një person hyri në bar dhe filloi të shtënat.

Askush nuk është arrestuar. Policia gjithashtu nuk ka lëshuar informacione për viktimat.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...