Arrestohet një grua me pasaportë false të Kim Kardashian - Bota Sot
Arrestohet një grua me pasaportë false të Kim Kardashian

Bota

Arrestohet një grua me pasaportë false të Kim Kardashian

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 17:03
Kim Kardashian

Një kolumbiane është arrestuar pasi kishte përdorur foton e Kim Kardashian në pasaportë.

Një 29 vjeçare kolumbiane kishte përdorur foton e yllit të Instagramit, Kim Kardashian në pasaportën e saj fallco.

Gruaja që vizitonte Këlnin u paraqit me  këtë pasaportë në bankë dhe punonjësit menjëherë njohën foton e Kim Kardashian.

29 vjeçarja më pas u arrestua nga policia gjithashtu agjentët sekuestruan dhe dy kartat e saj pasi rezultuan të rreme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat