10 vendet më romantike të botës - Bota Sot
10 vendet më romantike të botës

Bota

10 vendet më romantike të botës

Nga: E.B Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 13:17
Turqi

Ndoshta ju do të zgjidhnit rërën e bardhë dhe ujin  tyrkiz të plazheve tropikale. Ndoshta do të zgjidhnit bukuritë kulturore të Parisit,Venecias ose Stambollit. Por edhe brendia e një shkretëtire është një mënyrë e veçantë për të kaluar kohë me më të dashurin tuaj.

Kudo që udhëton, disa destinacione me gjelbërim janë adekuate kur vjen puna tek romanticiteti.

Në vazhdim janë 13 vende ku peisazhet dhe arkitektura janë mahnitëse, pamjet janë të famshme dhe romanticiteti për Shën Valentin është i garantuar.

Image
The Maldives
Image
Quebec City, Canada
Image
Tuscany, Italy
Image
Hawaii
Image
Charleston, South Carolina
Image
Botswana
Image
Paris, France
Image
Istanbul, Turkey
Image
Hoi An, Vietnam
Image
Bora Bora, French Polynesia
Image
Venice, Italy
Image
Buenos Aires, Argentina
Image
Kyoto, Japan
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat