Është pesë herë gjysh, por miliarderi i Formula 1 bëhet sërish baba në moshën 89 vjeçare, me gruan e tretë - Bota Sot
Është pesë herë gjysh, por miliarderi i Formula 1 bëhet sërish baba në moshën 89 vjeçare, me gruan e tretë

Bota

Është pesë herë gjysh, por miliarderi i Formula 1 bëhet sërish baba në moshën 89 vjeçare, me gruan e tretë

Nga: Bota sot Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:46
Bernie Ecclestone, Fabiana Flosi dhe Ace

Ai sapo ka nisur rrugën e jetës. Por foshnja Ace, djali i 89-vjeçarit Bernie Ecclestone, është qartë në duar të sigurta, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Miliarderi ish-shefi i Formula 1 dhe bashkëshortja Fabiana Flosi, 44 vjeç, të premten njoftuan për gëzimin e tyre kur ata me krenari treguan për herë të parë të porsalindurin.

"Është vetëm dita e tij e dytë në botë, kështu që ai nuk po bën shumë në këtë moment, por ai është në gjendje të shkëlqyeshme," tha Ecclestone për Daily Mail.

Image

Zonja Flosi lindi djalin Alexander Charles Ecclestone - ose shkurtimisht Ace- të Mërkurën pranë Bernit, Zvicër, ku ata po kalojnë mbylljen në shtëpinë e tyre.

'Jam shumë e lumtur, nuk mund të kishte shkuar më mirë. Jemi të emocionuar si familje ', tha ajo të premten, përcjell Bota sot.

Image

Ecclestone tashmë është mësuar të ketë një fëmijë rreth, pasi ai ka tre vajza nga martesat e tij të mëparshme dhe pesë nipër e mbesa.

Vajza më e vjetër, Deborah, 65 vjeç, ka lindur nga gruaja e tij e parë Ivy Bamford. Ai ka dy vajza të tjera, Tamara, 35 vjeç dhe Petra, 31 vjeç, me gruan e tij të dytë Slavica Radic.

Këtë herë, sidoqoftë, Ecclestone, i cili do të festojë 90 vjetorin e lindjes së tij në Tetor, shpreson se mund të jetë një përvojë më e lehtë.

Ai tha: 'Gjithçka shumë mirë, unë jam shumë i lumtur. Tani është ndryshe, unë jam më i qetë dhe puna ime nuk është aq me presion dhe kështu mund të kaloj më shumë kohë me të. '

'Unë vetëm shpresoj që të jetoj gjatë sa të mund të shoh sa më shumë që mundem djalin tim', u shpreh ai.

Ai është martuar me Flosin në vitin 2012, pasi është divorcuar nga modelja kroate Miss Radic./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat