Gruaja e cila u sulma nga peshkaqenët: Unë ende i dua ata - Bota Sot
Gruaja e cila u sulma nga peshkaqenët: Unë ende i dua ata

Bota

Gruaja e cila u sulma nga peshkaqenët: Unë ende i dua ata

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 13:35
Foto ilustrim

Një grua që mbeti e gjakosur pasi u sulmua ndërsa notonte në Australi u tha gazetarëve "Unë ende dua peshkaqenë" ndërsa u shtri në spital të martën, shkruan France24.

Kineastja 29-vjeçare po zhytej nga Queensland kur ajo u vendos, duke pësuar prerje dhe një këmbë të thyer.

Por gruaja, e cila është duke punuar në një dokumentar për peshkaqenët, por nuk u emërua, ishte ende e vendosur të jepte grabitqarët e oqeanit përfitimin e dyshimit.

"Ende i dua peshkaqenët", - bërtiti ajo para ekuipazheve të kamerës. "Peshkaqenëtjanë të bukur".

Megjithëse gruaja ishte në dhimbje kur mbërritën paramedikët ajo tani ishte e qëndrueshme, e buzëqeshur dhe shumë e lumtur, tha pedagogu i Ambulancës së Queensland Ambulance Terry Cumming.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat