Miliarderi 33-vjeçar gjendet i masakruar me sharrë elektrike në banesën e tij - Bota Sot
Miliarderi 33-vjeçar gjendet i masakruar me sharrë elektrike në banesën e tij

Bota

Miliarderi 33-vjeçar gjendet i masakruar me sharrë elektrike në banesën e tij

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 22:45
Ahim Saleh

Ahim Saleh, është një miliarder 33-vjeçar, i cili u gjet i vdekur brenda një banese luksoze në New York ditën e sotme nga e motra e tij.

Ajo që i shokoi të gjithë ishte se trupi i tij u gjet i copëtuar me një sharrë elektrike.

Në fillim nuk mund të identifikohej kufoma pasi ishte vrarë në mënyrë makabre, por ishte e motra që zbuloi trupin e tij.

Policia tha se sharra ishte akoma e futur në një prizë kur arritën, gjë që nxiti një hetim nëse arritja e motrës së Saleh në vendngjarje, kishte bërë që të ndërpritej krimi.

Kamerat e sigurisë në ashensor, kapën momentin kur Saleh hyri të hënën dhe ndoq me shpejtësi nga një person tjetë i maskuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat