E prekshme/ Ja çfarë përjetuan ky baba dhe djali i tij i vogël gjatë shpërthimit në Beirut

Bota

E prekshme/ Ja çfarë përjetuan ky baba dhe djali i tij i vogël gjatë shpërthimit në Beirut

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:09
Foto

Një shpërthim i fuqishëm ka goditur sot Beirutin.

Shkaku i shpërthimit ende nuk është bërë i ditur por në anën tjetër, deri më tani 10 persona së paku janë raportuar të vdekur dhe qindra të plagosur.

Ndërsa, një kamerë sigurie brenda shtëpisë së një personi në Beirut ka kapur momentin e frikshëm të shpërthimit.

Një baba i cili ishte brenda shtëpisë së tij me të birin, kishte tentuar të shpëtonte nga shpërthimi duke u fshehur nën tavolinë me të birin.

Fatmirësisht shpërthimi shkatërrues nuk kishte rrënuar shtëpinë e tyre dhe të dy kanë shpëtuar.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat