Ulërima e panik/ Momenti kur gazetarja e BBC bie në tokë pas shpërthimit gjatë intervistës live

Bota

Ulërima e panik/ Momenti kur gazetarja e BBC bie në tokë pas shpërthimit gjatë intervistës live

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 19:18
Forca e shpërthimit ishte aq e madhe sa gazetarja përfundoi në tokë. 

Shpërthimi i fuqishëm dje në Bejrut, që u bë lajm në mbarë botën, shkaktoi rreth 100 të vdekur dhe mijëra të plagosur. 

Shpërthimi la shumë pasoja si materiale ashtu edhe në njerëz. Ndërkohë që ende nuk është dhënë versioni zyrtar i shkakut të shpërthimit.

Të shumta kanë qenë videot që qarkullojnë në internet se si është përjetuar shpërthimi nga njerëz të ndryshëm.

Ky është momenti kur gazetarja e BBC Arabic, Maryem Taoumi, po bënte një intervistë në momentin që ndodhi shpërthimi në kryeqytetin libanez. 

Forca e shpërthimit ishte aq e madhe sa gazetarja përfundoi në tokë. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat