Dalin pamjet: Dy policë kryejnë marrëdhënie në veturë gjatë orarit të punës - një qytetar incizon gjithçka

Bota

Dalin pamjet: Dy policë kryejnë marrëdhënie në veturë gjatë orarit të punës - një qytetar incizon gjithçka

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 09:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy oficerë policie nga qyteti meksikan Ecatepeco u pushuan menjëherë nga puna pasi në media sociale u shfaqën prova se ata nuk kishin respektuar uniformën e tyre.

Një qytetar i kapi ata duke bërë marrëdhënie seksuale në veturë dhe iniczoi aktin për të dëshmuar se ata kishin bërë shkelje gjatë orarit të punës.

Njeriu i varfër kishte frikë se mos kishte ndodhur ndonjë e keqe, por ai gjeti këtë çift policësh në një situatë të pakëndshme.

Videoja u postua në Twitter më 23 korrik dhe gjithashtu zemëroi publikun sepse komuna ku ndodhet Ecatepec është një nga më të pasigurtat në shtet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat