18- vjeçarja vdes nga gripi - Bota Sot
18- vjeçarja vdes nga gripi

Bota

E shtunë, 17 nëntor 2018

18- vjeçarja vdes nga gripi

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 21:07
Melissa Whiteley

Një adoleshente ka ndërruar jetë një muaj pasi ishte sëmurur nga gripi.

Melissa Whiteley, 18 vjeç, vdiq në Spitalin Glenãeld, Leicester, e rrethuar nga të dashurit e saj.

Motra e saj, binjake Megan ndihet e shokuar nga ngjarja e rëndë dhe është në gjendje shoku nga fatkeqësia që përfshiu familjen e saj.

“Më ka thyer, nuk e di se çfarë do të bëj pa të. Ne e bënim gjithçka bashkë, ajo ishte shumë e qeshur dhe e çiltër”, ka thënë ajo në një intervistë. Melissa u shtrua në Spitalin Universitar Stoke University, por fatkeqësisht ndërroi jetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test