Vdekje misterioze e dy sauditeve në lumin Hadson

Bota

Vdekje misterioze e dy sauditeve në lumin Hadson

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 21:10
Ilustrim

Dy motra nga Arabia Saudite janë gjetur të vdekura në lumin Hadson të Nju Jorkut, të cilat ishin të lidhura njëra pas tjetrës në formën e një kryqi.

Sipas hetimeve të para, ato ishin gjallë kur hynin në ujë dhe se kishin vdekur shumë kohë para se të gjendeshin trupat e tyre, shkruan “Daily Mail” i Londrës.

Autoritetet e sigurisë ende nuk kanë njohuri për rrethanat e vdekjes së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat