Belgjika - Panama, a do të luajë Januzaj - Bota Sot
Belgjika - Panama, a do të luajë Januzaj

Botërori 2018

E hënë, 19 nëntor 2018

Belgjika - Panama, a do të luajë Januzaj

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 11:52
Adnan Januzaj

Belgjika do të luajë ndeshjen e parë në kampionatin botëror kundër Panamasë.

Belgët janë favoritë në këtë ndeshje, por mos të harrojmë se në katër ditët e para surprizat nuk kanë munguar.

Trajnerët kanë grupin e tyre të zgjedhur për këtë ndeshje dhe formacionet e mundshme mund të jenë këto:

Belgjika: Courtois; Alderweireld, Ciman, Vertonghen; Meunier, Carrasco, Witsel, De Bruyne; Mertens, Eden Hazard; Lukaku

Panama: Penedo; R. Torres, Escobar, Machado, Ovalle, Murillo; Gomez, Avila, Barcenas, Godoy; G. Torres.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test